1

گزارشی کوتاه پیرامون نتایج بررسی تأثيرات محصولات کيارا آمبرا در آلمان
(مونستر 2002)


پس از انجام تحقیقات دقیق علمی جهت تولید محصولاتی مؤثر در مقابله با پیری پوست (بویژه با بهره مندی از پودر خالص کهربا) در فاصله سال های 1998 تا 2000، شرکت کیارا آمبرا با یاری متخصصان مراکز پژوهشی دست به تولید کرم های کهربا زد و در پی تولید آنها بر اساس دستور العملی بسیار قدیمی و با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی آلمان برای ساخت محصولات آرایشی- بهداشتی، نسبت به اخذ مجوزهای لازم اقدام کرد. پس از 3 سال، این شرکت پس از طی کلیه مراحل استاندارد سازی تحت مقررات بسیار سختگیرانه در آلمان که در نوع خود در جهان کم نظیر است، در سال 2003 موفق به دریافت مجوزهای لازم گردید. لیکن به منظور انجام تست های کلینیکی این محصولات را در اختیار انستیتو تحقیقات پوست درماتست در شهر مونستر آلمان (که از معدود مؤسسات بسیار معتبر تحقیقاتی در اروپا می باشد) قرار داد. محصولات مزبور در فاصله ای یک ماهه روی 20 تن تست شدند و میزان اثرگذاری توسط دستگاه "لیزرپروفیلومتری" Laser Profilometry (جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه سنجش تغییرات لایه های پوست) بر اساس استاندارد جهانی DIN 4768ff اندازه گیری شد. نتایج به دست آمده در بهبود پوست و کاهش چین و چروک های صورت در مقایسه با بسیاری محصولات آنتی ایجینگ صاحب نام در اروپا حیرت انگیز بودند. نتایج مزبور باعث گردید که محصولات کیارا آمبرا ظرف مدت کوتاهی به موفقیت چشمگیری دست یافته و خشنودی میلیون ها مصرف کنندۀ مشتاق محصولاتی مفید و مؤثر را در پی داشت. در ذیل گزیده ای از گزارش رسمی منتشر شدۀ انستیتو درماتست که به امضای پروفسور دکتر ورنر فوس Prof. Dr. Med. Werner Voss بنیانگذار و مدیر انستیتو تحقیقات پوست دِرماتست آلمان رسیده است، آورده می شود :

بر روی جمعی شامل 20 فرد با سنین مختلف محصولات کیارا آمبرا طی مدت 4 هفته به آزمایش گذارده شد که بر اساس معیارهای کلینیکی و تخصصی پوست نتایجی بسیار موفقیت آمیز به دست آمد. با آنکه 12 نفر از 20 نفر تست شده جزو کسانی بودند که به شدت از خارش مزمن پوست و لکه های ناشی از آن رنج می برده اند، می توان تأثیر بسزای این کرم ها را حتـّی بر پوست افراد با حساسیت بالا تأیید کرد.
سازگاری پوست افراد یاد شده با کرم های کیارا آمبرا فوق العاده بوده است...."
" قبل و بعد از تست ها طی 4 هفته نیز آزمایش های لیزر پروفیلومتری (مدرنترین و پیشرفته ترین سیستم سنجش در جهان) به عمل آمد و به این نتیجه انجامید که مطابق استاندارد DIN 4768ff خطوط و چین های پوست پس از استفاده از کرم دور چشم به میزان 43 درصد کاهش یافتند.
در نتیجه می توان ازنقطه نظر دِرماتولوژیکی تأیید و تأکید نمود که "کرم های مراقبت از پوست کهربا" ساخت کیارا آمبرا نزد کلیه افراد مورد آزمایش، که دارای پوست هایی معمولی تا بسیار حساس و حتـّی دچار اگزما و نورودرمتیتس بودند، کاملاً سازگار بوده و در بهبود پوست ایشان بسیار مؤثر بوده است.
کاهش عمده چروکها پس از 4 هفته توسط کرم دور چشم به میزان 43 درصد بوده است."

در ادامه تصاویر گزارش نهایی انستیتو درماتست به نمایش در آمده است. (برای مشاهده تصاویر بزرگ بر روی هر عکس کلیک کنید )

23456


گزارشی کوتاه پیرامون مراحل اجرایی و نتایج طرح بررسی تأثيرات محصولات کيارا آمبرا در ایران
(تهران 1388)


هدف:
بررسی تأثيرات محصولات مراقبت از پوست کيارا آمبرا روی انواع پوست های ايرانی و مقايسه نتايج با تست های انجام شده در آلمان
روند اجرای طرح:
پیش از برنامه ریزی جهت اجرای طرح با تنی چند از متخصصين پوست پیرامون نحوه اجرای طرح و نکاتی چون تعداد داوطلبان، محدودۀ سنی داوطلبان، نوع پوست ها، زمان و محل اجرای طرح، شيوه و چارچوب معاينات پزشکی، نحوه سنجش و ثبت نتايج تست بر اساس امکانات موجود و نیز روش ارائۀ نتایج مشاوره به عمل آمد. با توجه به نبود دستگاه های دقیق سنجش نظير ليزر پروفيلومتری در کشورمان بهترین گزینه ممکن جهت تشخیص و ثبت نتایج حاصله تست روش عکسبرداری دقيق مقایسه ای به علاوه معاينه هفتگی توسط متخصصین و ثبت نوع و گستره تغییرات در پرونده داوطلبان تشخیص داده شد.
مقدمات اجرای طرح:
نخست برای تعيين زمان و محل اجرای طرح با کلينيک پوست و ليزر ”مهرگان“ و کلينيک پوست ”نوين ديدگان“ هماهنگی به عمل آمد. سپس تعداد 15داوطلب (14 خانم و 1 آقا) در محدودۀ سنی 30 تا 70 با انواع پوست های خشک، چرب و مختلط توسط متخصصين پوست انتخاب شده و با ایشان جلسه ای توجيهی جهت حضور مرتب و نیز روش صحیح استفاده از محصولات برگزار گردید. به دنبال هماهنگی با متخصصين جهت معاينه هفتگی داوطلبان طی اجرای طرح و همچنین نحوه ، دفعات و گسترۀ معاينات و نيز شيوه بررسی نتايج ثبت ارزيابی ها در فرم های پيش بينی شده، 6 فرم ثبت نتايج تهیه گردید.
اجرای طرح:
1) عکسبرداری دقيق از صورت افراد در روز اول

56

کلیه عکسبرداری ها طی چهار هفته در شرایط مساوی از نظر نور (طبیعی) و فاصله (70 سانتیمتر) با دوربینCanon.Eos50D و لنز EFS 18200mm صورت پذیرفت.
2) معاينه و بررسی نوع پوست، ميزان و عمق چروک ها و ثبت داده ها

234

3)تکميل فرم ها، الصاق عکس ها و تأييد آنها توسط متخصصين

11011

همان گونه که ذکر شد کلیه مراحل فوق طی يک دوره يک ماهه (روزاول و در طول هفته های اول تا چهارم) تکرار شده و در مرحله آخر با الصاق همگی عکس ها (پيشانی، دور لب و دور چشم) به صورت سريال در فرم های نهايی مقايسه ای کلی از میزان تغییرات به عمل آمد.

789

تصاویر تهیه شده از داوطلبان در طی چهار هفته استفاده از محصولات .(برای مشاهده تصاویر بزرگ بر روی هر عکس کلیک کنید )

1234567


گزیدۀ گزارش نهایی رسمی در خصوص نتايج طرح


بر اساس گزارش نهايی صادر شده توسط مدیریت مرکز پوست و لیزر مهرگان که مطابق نظرات پزشکان متخصص ناظر در طرح ارائه شده است:
1) کليه داوطلبان که برخی از آنان حتی دچار حساسیت و مشکلات پوستی بوده اند، ازمصرف کرم ها رضايت داشته و علاوه بر تأیید کاهش خطوط و چین و چروک ها احساس تازگی، طراوت،کشيدگی پوست رامورد تأکيد قرار داده اند.
2) بنا بر معاینات و مشاهدات اين کرم ها برای استفاده روی هر نوع پوست(خشک، چرب، مختلط) و حتی پوست های حساس و خيلی حساس مناسب می باشد و هيچگونه عارضی جانبی ناشی از مصرف کرم ها تشخيص داده نشد.
3) کاهش عمق و ميزان چروک ها درکل صورت حتی بدون بهره گيری ازدستگاه های دقيق سنجشگر به ميزان بيش از 25درصد قابل تشخيص و مشاهده مي باشد.
4) علاوه بر نتایج فوق تأثیراتی دیگر نیز به وضوح مشاهده گردید که از جمله می توان بهبود بافت و رنگ پوست، کاهش عمق اسکار آبله مرغان، کاهش آکنه فعال، کاهش تيرگی دورچشم، روشن شدن رنگ پوست، کاهش منافذ،کاهش پف دورچشم،کاهش قرمزی پوست و کاهش خطوط اخم را مورد تأکید قرار داد

(برای مشاهده تصاویر بزرگ بر روی هر عکس کلیک کنید )

1234

ارتباط با ما

گروه بازرگانی به پژوه
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد روبروی متروی شریعتی ، برج مینا
021-22894682
info@chiara-ambra.ir

سایتهای مرتبط

محصولات کیاراآمبرا

  • محصولات خاویار کیارا آمبرا
  • محصولات کهربای کیارا آمبرا
  • محصولات  StemCell
  • عطر های کیارا آمبرا
All Right Reserved